SheDance Shakti

Ceremonie

SheDance Shakti

probouzí ženskou

posvátnou sílu

Ceremonii SheDance Shakti vytvořila v severním Thajsku úžasná žena Areeradh K Tri-Siddha a zasvětila mě do ní v roce 2018, kdy jsem v Yoga Tree Chiang-Mai absolvovala lektorský výcvik. Od té doby jsem v ČR vedla desítky ceremonií v Brně a v Praze.

Co je SheDance Shakti?

  • příležitost k probuzení tvé vnitřní ženy a rozpoznání její krásy
  • prostor k autentickému prožívání sebe sama
  • znovu-napojení se na tvé tělo a jeho přirozený pohyb
  • přijetí tvé smyslnosti, vnitřní síly a kreativity
  • setkání se s tvými stíny
  • praxe vděčnosti a bezpodmínečné lásky
  • léčivý ženský kruh v hřejivém objetí sesterství

Moje první zkušenost s ceremonií

Komu je ceremonie určena?

Rituál je určen každé ženě. To, že čteš tato slova znamená, že si tě ceremonie volá a může u tebe odstartovat opravdu významné změny. Dovolit si podporu ženského kruhu bez souzení a posuzování, je nesmírně léčivé. Slibuji ti, že jakmile to jednou okusíš, budeš kruhy vyhledávat dál.

Pokud už máš s kruhy nebo rituály zkušenost, věz, že SheDance Shakti je opravdu speciální a pokud vím, nikde jinde se v ČR momentálně se nenabízí. Areeradh vyškolila jen hrstku žen z celého světa – kromě mne ještě lektorku Šárku, která působí na jihu Čech a nyní se plně věnuje svému malému synkovi.

Kolik SheDance Shakti stojí?

Dlouho dobu jsem ceremonii pořádala za velmi nízkou cenu. Byla jsem z ní ale nesmírně vyčerpaná, protože energii, kterou jsem přípravy a vedení kruhu vložila, jsem nedostávala zpět. A dlouho mi i trvalo uvědomit si, že peníze jsou také energie a jedině pokud si správně nastavím hodnotu, mohu do toho opravdu dávat všechno bez toho, abych skončila vysátá, zdrchaná a nedoceněná.

Proto od letoška nastavuji cenu ceremonie na 1 300 Kč. Obvyklé trvání je 3 hodiny. Platbu po přihlášení prosím uhraď na účet 214215058/0300.

Je-li to pro tebe příliš, napiš mi, můžeme se domluvit na splátkách. Občas také zvu někoho zdarma, jen tak pro radost a proto, aby hojnost proudila. Z vlastní zkušenosti ale vím, že závazek do sebe investovat a vynaložit peníze, přináší odhodlanost a otevírá pole změn.

Nejbližší termín

Nejbližší termín je v neděli 30. 1. 2022 od 17 do 20 hodin v centru Brna ve studiu RestartujSe.
V Praze pak 11. 2. 2022 od 17 do 20 hodin v centru Rybalka.

Přihlásit se můžeš na evca.petras@gmail.com nebo zprávou na FB Astrael.

Těším se.

Kromě ceremonie SheDance Shakti pořádám rituál vstupu do ženství Menarché a svatební rituály.